29.05.2023
Новини

У центрі Тернополя продають омріяне багатьма підприємцями приміщення

23 грудня відбудеться аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства “Науково-дослідний інститут «Гелій»”. Пропонують нежитлові приміщення у Вінниці та Тернополі, що входять до складу Єдиного майнового комплексу державного підприємства “Науково-дослідний інститут “Гелій”.

Про це повідомили у пресслужбі ФДМУ.

Аукціон з продажу об’єктів відбудеться 23 грудня 2020 року. Беріть участь у приватизаційному аукціоні, настав час інвестувати в майбутнє!

Короткий опис об’єктів

Триповерховий нежитловий будинок, що входить до комплексу майна інституту, знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Ватутіна, 18, у мікрорайоні Тяжилів. Будівля, загальною площею в 3750 кв. м, знаходиться у 50 хвилинах від центру міста неподалік від залізничного вокзалу, поряд із зупинкою громадського транспорту та живописним парком. Серед наявної інфраструктури окремо слід відзначити спортивне ядро на базі стадіону “Інтеграл”, господарський ринок, автозаправну станцію Shell, великий магазин будівельних матеріалів, завод машинобудування, а також невеликий храм. У будівлі наявні всі необхідні комунікації.

Другий об’єкт, який є складовою майна інституту, є нежитловою будівлею площею 449,1 кв.м., що знаходиться у місті Тернополі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 25. Старовинна будівля у самому центрі міста знаходиться поруч з головними туристичними принадами Тернополя, сучасним торгівельно-офісним центром, найстарішим діючим кінотеатром міста й популярними закладами, а навпроти розташований Тернопільський Годинник.

Дата проведення аукціону: 23 грудня 2020 року.

Загальна стартова ціна об’єктів: 2 517 000 грн.

Фото: Терен

Схожі пости

На Тернопільщині за 28 млн грн можна купити спиртзавод

У Кременці крадуть серед дня. Відео (ненормативна лексика)

На Тернопільщині жінка внаслідок афери втратила солідну суму грошей

Перейти до панелі інструментів