06.10.2022
Здоров’я Новини

Жителів Тернопільщини закликають безкоштовно робити тест на коронавірус у лабцентрі, а не платно у приватних клініках

У Тернопільському обласному лабораторному центрі проводять безкоштовне ПЛР-тестування. Технічне забезпечення лабораторії дозволяє виконувати майже дві тисячі тестів за добу.

«В області закуплено достатню кількість тест-систем. Тому я наполягаю, щоб пацієнтів тестували у лабораторному центрі, а не в приватних клініках. Для цього, як мінімум, немає підстав, адже в нас є усі необхідні ресурси. Пацієнт не повинен витрачати кошти на послугу (а це близько 1200 грн), яку держава надає за бюджетні кошти», – зазначає голова ОДА Володимир Труш.

Хто і коли має право пройти тестування, визначено постановою головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. Якщо ж у тестування відмовляють, або скеровують у приватні лабораторії, звертайтеся у кол-центр (0800 60 20 19) або ж в управління охорони здоров’я ТОДА.

До слова, мобільні бригади, які проводять забір зразків для тестування, та лабораторний центр працюють без вихідних. На постійному зв’язку з пацієнтами також повинні перебувати сімейні лікарі. Тому при перших симптомах інфікування не чекайте понеділка.

Схожі пости

Лікарні Тернопільщини повинні отримати 30 апаратів ШВЛ з Данії

На Тернопільщині чоловік сховав тіло співмешканки в септику

На Тернопільщині оголосили штормове попередження

Перейти до панелі інструментів