02.04.2023
Відео Здоров’я Новини

Для хворих на коронавірус на Тернопільщині залучать ще дві лікарні (відео)

Для надання допомоги хворим на COVID-19 в області залучать ще два лікувальних заклади — обласну дитячу клінічну лікарню та обласну комунальну психоневрологічну лікарню.

– Зважаючи на прогнози МОЗ щодо росту захворюваності на коронавірус, ми запропонували законтрактувати ще два обласних лікувальних заклади – один для надання допомоги дітям, інший – для дорослих.

У них потрібно сформувати медичні бригади, передбачити фінансування, виділити ліжка та підвести кисень. Зараз лікарні проводять підготовчі роботи, щоб, в разі необхідності, тут можна було розгорнути ліжка для надання допомоги хворим на COVID-19.

Наразі в області ситуація із захворюваністю серед дітей стабільна. 50 ліжок, розгорнутих в інфекційному відділенні дитячої міської лікарні, повністю забезпечують потреби. В середньому на стаціонарному лікуванні перебуває 11-15 дітей. Більше дітей з діагнозом COVID-19 знаходяться на амбулаторному лікуванні, тому що вони переносять захворювання легше, ніж дорослі, — зазначила начальниця управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

https://www.facebook.com/oda.te.gov.ua/videos/1486467538229936

Схожі пости

Податківець, який попався на хабарі, не пробув і трьох днів у СІЗО

Redaktsia

Молодому воїну з Борщева хочуть присвоїти звання Почесного Громадянина міста

У Тернополі з 20 березня припиняють роботу усі ринки

Перейти до панелі інструментів