14.08.2022
Новини

Суд виніс вирок мешканцю Тернопільщини, який намагався переправити за кордон старовинний «Часослов»

Вироком Самбірського міськрайонного суду Львівської області жителя Тернопільщини визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України (закінчений замах на контрабанду). Про це інформує пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в суді у кримінальному провадженні забезпечувала Тернопільська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що чоловік за попередньою домовленістю з іншою особою, з приховуванням від митного контролю намагався переправити через державний кордон України «Часослов», виданий у 1861 році в Успенській Лаврі у Почаєві. Однак, в зоні митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску «Шегині» перевізник був виявлений працівниками місцевої митниці та Управління СБУ в Тернопільській області, якими забезпечувався оперативний супровід у справі.

Вироком суду організатору злочину призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки. Предмет контрабанди повернуто державі.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Городоцьким районним судом Львівської області виконавець злочину – перевізник засуджений до покарання у виді штрафу в розмірі понад 100 тис грн в дохід державного бюджету.

Схожі пости

Керівник поліції вимагав в офіцера 6 тис гривень за можливість піти у відпустку

Redaktsia

“Обіцяють 200-300 тисяч”: медики Тернопільщини можуть масово виїхати до Польщі завдяки змінам у законодавстві

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині з’явиться новий храм ПЦУ

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів