01.03.2024
Новини

У лісгоспі пояснили, як вибрати здорову і свіжу новорічну ялинку (5 головних критеріїв)

Новорічні свята наближаються, а це означає, що вже скоро українці обиратимуть один з головних елементів свята – ялинку. Як правильно це зробити та на що звернути увагу під час вибору? Про це йдеться у допися ДП “Кременецьке лісове господарство” на сторінці у фейсбуку.

Отож, п’ять головних критеріїв:

1. Вибирайте здорове і свіже дерево (колір ялинових голок повинен бути насичено зеленим, з товщиною стовбура понад 6 см при висоті ялинки 1,5 метра ).

2. Розітріть кілька голок в руках (липкість і аромат).

3. Проведіть рукою проти росту голок (вони не повинні обсипатися).

4. На зрізі не повинно бути темних плям.

5. Зверніть увагу на симетрію, щоб прикрашена ялинка було красива.

У лісгоспі, лісівники проведуть заготівлю ялинок. До кожної буде прикріплена відповідна наклейка чи бирка зі штрих-кодом і номером, який заноситься в єдину електронну систему обліку деревини і це є свідченням того, що ця ялинка легально заготовлена.

Також можна придбати ялинки в горщиках, адже вони довше простоять і після свят буде можливість висадити їх у відкритий грунт.

Пропонуємо відволіктися від похмурої погоди, статистики захворювань та локдауном вихідного дня і вже подумати про підготовку до зимових свят.

“Починаючи з кінця листопада і до січня актуальним та важливим завданням для лісівників буде заготівля святкових деревець. Підняти собі та близьким настрій, принісши додому спеціально вирощену лісівниками ялинку, – справа приємна, навіть обов’язкова. Шанувальникам природи пропонуємо ялинку новорічну в горщику. Усіх бажаючих просимо телефонувати за номерами:
0978452233 Сергій Володимирович, 0987145711 Петро Олексійович, 0679779463 Галина Ігнатівна”, — йдеться у дописі.

Перейти до панелі інструментів