05.12.2020
Новини Оперативно

На Тернопільщині чоловік продавав шліфувальну машинку, а через шахраїв втратив 45 тисяч

44-річний житель Великої Березовиці продавав шліфувальну машинку, а як наслідок позбувся власних заощаджень. За фактом шахрайства працівники Тернопільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження.
Потерпілий розповів, що розмістив в мережі Інтернет оголошення про продаж майна. Згодом до нього зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником приватної фірми. Чоловік повідомив, що його заінтересував товар й він хоче його придбати.
Згодом пролунав ще один дзвінок, цього разу невідомий представився працівником фінансової установи. Чоловік повідомив, що виникли певні складнощі з оплатою, адже рахунок покупця зареєстрований на юридичну особу й кошти на надійдуть. Аби усунути даний недолік додзвонювач попросив повідомити персональні дані, що й зробив чоловік. Вже згодом заявник зрозумів. Що потрапив в шахрайську пастку, адже отримав сповіщення про списання коштів в розмірі 45 000 гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.
Пам’ятайте, працівники фінансових установ не телефонують до своїх клієнтів, аби дізнатися персональні дані власників карткових рахунків.

Схожі пости

На трав’яному пляжі обговорять концепцію його розвитку

Чоловік розірвав руками 365 сторінок календаря і встановив новий рекорд Тернополя

Юлія Вітюк

Патрульні зупинили автомобіль, який перевозив незаконно зрубану деревину