17.10.2021
Новини

“Все життя тісно переплетене з музикою”: на Тернопільщині відійшов у вічність диригент-хормейстер (фото)

Обірвалося життя митця Петра Голінатого. Звістку про його смерть оприлюднили на сторінці Чортківської міської ради у Фейсбуці.

“На 81 році життя відійшов у вічність диригент-хормейстер, двічі відмінник культурноосвітньої роботи, заслужений працівник культури України, почесний житель Чорткова Голінатий Петро Миколайович…

Петро Голінатий – добре знана постань на теренах нашого краю. Він був надзвичайно освіченою та ерудованою людиною. Закінчив Староягільницьку семирічну школу, Тернопільське музичне училище, Київський державний інститут культури, а також Івано-Франківський педагогічний інститут.

Все його життя було тісно переплетене із музикою. Петро Миколайович очолював хори у будинках культури сіл Біла, Базар, Стара Ягільниця, Малі Чорнокінці, Колиндяни, більше 35 років віддав Чортківській музичній школі, навчаючи дітей цінувати прекрасне…

Керівництво та колектив Чортківської міської ради висловлюють найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати всім рідним та близьким Петра Миколайовича. Світла пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небесному…” – йдеться у дописі.

Видання “Терміново” співчуває рідним і близьким пана Петра. Вічна пам’ять покійному.

Схожі пости

У Тернополі патрульні зупинили злісного порушника-водія в стані наркотичного сп’яніння

“Тут для мене починалася Україна”: тернополянка розмалювала столітню сільську хату візерунком з сорочки батька-оунівця

Євгенія Цебрій

Чому у Тернополі найдорожчий в Україні проїзд у громадському транспорті? Проект “Погляд громади”

Перейти до панелі інструментів