24.03.2023
Новини

“Все життя тісно переплетене з музикою”: на Тернопільщині відійшов у вічність диригент-хормейстер (фото)

Обірвалося життя митця Петра Голінатого. Звістку про його смерть оприлюднили на сторінці Чортківської міської ради у Фейсбуці.

“На 81 році життя відійшов у вічність диригент-хормейстер, двічі відмінник культурноосвітньої роботи, заслужений працівник культури України, почесний житель Чорткова Голінатий Петро Миколайович…

Петро Голінатий – добре знана постань на теренах нашого краю. Він був надзвичайно освіченою та ерудованою людиною. Закінчив Староягільницьку семирічну школу, Тернопільське музичне училище, Київський державний інститут культури, а також Івано-Франківський педагогічний інститут.

Все його життя було тісно переплетене із музикою. Петро Миколайович очолював хори у будинках культури сіл Біла, Базар, Стара Ягільниця, Малі Чорнокінці, Колиндяни, більше 35 років віддав Чортківській музичній школі, навчаючи дітей цінувати прекрасне…

Керівництво та колектив Чортківської міської ради висловлюють найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати всім рідним та близьким Петра Миколайовича. Світла пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небесному…” – йдеться у дописі.

Видання “Терміново” співчуває рідним і близьким пана Петра. Вічна пам’ять покійному.

Схожі пости

Суд дав шість років тюрми водію, що торік збив на просп. Злуки двох пішоходів

Світлана Гривас

На Кривоноса,7А створять не тільки приватний дитсадок

Світлана Гривас

Тернопільщина налагоджує співпрацю з громадами Польщі

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів