Вчора, 7 листопада у Бучачі трапилася автопригода, травмувалися люди.
Про аварію на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив місцевий активіст Роман Довбенко.
“Прямо зараз у Бучачі на Галицькій в районі мальтозного заводу страшне ДТП – 4 потерпілих…
Бухий водій вчинив спочатку одне ДТП біля кінотеатру і почав утікати вже побитою машиною в сторону міста Монастириська, а я телефонуючи в поліцію, тримався за ним зі швидкістю 150-160 км/год. по населеному пункті і вже в районі спиртзаводу я став свідком другого ДТП, де бігом викликав швидку та почав витягувати з машин чотирьох людей, які стікали кров’ю,” – йдеться у дописі.
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/124164155_752009462050301_6515351465947522272_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/124394951_752009508716963_7921602900470323964_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/124395876_752009538716960_7515776071367429288_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/124118964_752009628716951_5584011470686534210_n.jpg)