28.06.2022
Новини

Від коронавірусу померла медсестра Шумської ЦРЛ Галина Рудь

26 жовтня 2020 року передчасно пішла з життя, медична сестра КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Андріївна Рудь.
Це вже дев’ята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області, інформує Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.  У жовтні їй виповнилось 57 років.
У КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Рудь працювала з березня 1983 року. Тоді її прийнято на роботу медичною сестрою гінекологічного відділення, у 2019 році її переведено в поліклініку медичною сестрою дерматовенеролога.
Коронавірусна хвороба протікала швидко. Недуга стала неабияким випробуванням для Галини. Лише тиждень – від звернення до амбулаторії ЗПСМ, госпіталізації в інфекційне відділення, переведення в ВАІТ – і медика, який сумлінно понад 36 років працював заради життя та здоров’я пацієнтів, не стало.
У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює співчуття чоловіку Володимиру, рідним і близьким.
Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевну біль…
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Світла пам’ять про Галину Андріївну, справжнього кваліфікованого медпрацівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто з нею працював, спілкувався, знав та щиро поважав. Вона була світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною.
Вічна пам’ять!

Схожі пости

На Гаївському мості вантажівка знову знесла багатостраждальний обмежувач

Наталя Павлусик

Акцією протесту зустрічали у Тернополі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана (фото)

На Тернопільщині однорічна дитина опинилася в лікарні, бо з’їла мишачої отрути

Перейти до панелі інструментів