29.05.2023
Новини

Від коронавірусу померла медсестра Шумської ЦРЛ Галина Рудь

26 жовтня 2020 року передчасно пішла з життя, медична сестра КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Андріївна Рудь.
Це вже дев’ята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області, інформує Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.  У жовтні їй виповнилось 57 років.
У КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Рудь працювала з березня 1983 року. Тоді її прийнято на роботу медичною сестрою гінекологічного відділення, у 2019 році її переведено в поліклініку медичною сестрою дерматовенеролога.
Коронавірусна хвороба протікала швидко. Недуга стала неабияким випробуванням для Галини. Лише тиждень – від звернення до амбулаторії ЗПСМ, госпіталізації в інфекційне відділення, переведення в ВАІТ – і медика, який сумлінно понад 36 років працював заради життя та здоров’я пацієнтів, не стало.
У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює співчуття чоловіку Володимиру, рідним і близьким.
Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевну біль…
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Світла пам’ять про Галину Андріївну, справжнього кваліфікованого медпрацівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто з нею працював, спілкувався, знав та щиро поважав. Вона була світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною.
Вічна пам’ять!

Схожі пости

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків з Тернополя

У Тернополі студентка спробувала отруїтись 120 таблетками “Но-шпи”

Redaktsia

Ресторанам скасують обмеження роботи до 22 год, а от дискотеки залишили під забороною і надалі

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів