27.10.2021
Новини

У НСЗУ повідомили, за якої умови пацієнтам з COVID-19 необхідна госпіталізація

У хворих можуть спостерігатися зміни психічного стану, сплутаність свідомості та загальмованість. Пацієнти з температурою вище за 38 мають отримувати медичну допомогу у стаціонарі. Лікування там для українців безоплатне. Про це пише Obozrevatel.

У Національній службі здоров’я України озвучили симптоми середнього та середньо-важкого перебігу коронавірусу, а також повідомили, за якого стану пацієнтам необхідне стаціонарне лікування.

Роз’яснення щодо хвороби надали на Youtube-каналі служби, в якому розібрали п’ять найпоширеніших запитань про медичну допомогу у разі захворювання COVID-19.

“Симптоми середнього та середньо-важкого перебігу – це ядуха [задуха], утруднене дихання, збільшення частоти дихання більше за фізіологічну норму, кровохаркання, шлунково-кишкові симптоми, такі як: нудота, блювання, чи діарея; зміни психічного стану, сплутаність свідомості та загальмованість”, – зазначила представниця служби.

“Пацієнти, незалежно від тяжкості стану, у яких є підвищена температура вище за 38, і вона погано піддається корекції, мають отримувати медичну допомогу у стаціонарі”, – додала вона.

У службі наголосили, що лікування у стаціонарі – безоплатне для пацієнта.

 

Схожі пости

“Завершальний прорив лютого холоду”: якої погоди чекати у найближчі дні

Марія Голді

У місті на Тернопільщині за добу виявили 10 нових випадків захворювання на COVID

Підкинутій у “Вікно життя” дівчинці знову дали прізвище Бандера

Світлана Гривас
Перейти до панелі інструментів