28.06.2022
Новини

У НСЗУ повідомили, за якої умови пацієнтам з COVID-19 необхідна госпіталізація

У хворих можуть спостерігатися зміни психічного стану, сплутаність свідомості та загальмованість. Пацієнти з температурою вище за 38 мають отримувати медичну допомогу у стаціонарі. Лікування там для українців безоплатне. Про це пише Obozrevatel.

У Національній службі здоров’я України озвучили симптоми середнього та середньо-важкого перебігу коронавірусу, а також повідомили, за якого стану пацієнтам необхідне стаціонарне лікування.

Роз’яснення щодо хвороби надали на Youtube-каналі служби, в якому розібрали п’ять найпоширеніших запитань про медичну допомогу у разі захворювання COVID-19.

“Симптоми середнього та середньо-важкого перебігу – це ядуха [задуха], утруднене дихання, збільшення частоти дихання більше за фізіологічну норму, кровохаркання, шлунково-кишкові симптоми, такі як: нудота, блювання, чи діарея; зміни психічного стану, сплутаність свідомості та загальмованість”, – зазначила представниця служби.

“Пацієнти, незалежно від тяжкості стану, у яких є підвищена температура вище за 38, і вона погано піддається корекції, мають отримувати медичну допомогу у стаціонарі”, – додала вона.

У службі наголосили, що лікування у стаціонарі – безоплатне для пацієнта.

 

Схожі пости

“І мертвим, і живим, і ненародженним” – українці з багатьох міст читають одну із найвеличніших поем Тараса Шевченка

Redaktsia

“Нервувався і дивно поводився”: у “Топільче” розгулював чоловік зі зброєю та наркотиками (відео)

Стали відомі переможці 17-го фестивалю “Тернопільські театральні вечори. Дебют”

Перейти до панелі інструментів