23.10.2020
Новини Оперативно

Карантин продовжили до кінця року – рішення уряду

Уряд подовжив дію адаптивного карантину до кінця року. Про це у Telegram каналі повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Світ продовжує бити рекорди захворюваності та посилювати карантинні заходи. В Україні ми також діємо відповідно до епідемічної ситуації. Ці заходи спрямовані, перш за все, на безпеку українців.

Серед основних нововведень:

Змінюємо правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях. У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» — не більше 30 людей, у «помаранчевій» — не більше 20. Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням МОЗ.

Рекомендується закладам середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Відповідне рішення погодила Державна комісія ТЕБ та НС.

Закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендуємо перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада.

 

Схожі пости

Як підібрати головний убір до пальта. Відеоблог Ольги Вінницької

“Випускник-2019” у Тернополі – особливості свята

У Козівському районі ІD-картку отримала 91-річна жінка