16.10.2021
Новини

У МОЗ згадали про Тернопіль і пригрозили поверненням цілковитого локдауну, як весною

За словами Степанова, «локдаун» – це найкращий шлях, щоб розірвати ланцюг передачі інфекції, пише “Уніан”.

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме повернення України до більш жорстких карантинних обмежень, якщо ситуація з COVID-19 матиме «загрозливий характер».

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє прес-служба МОЗ.

Міністр заявив, що якщо ситуація з поширенням COVID-19 буде погіршуватися, то МОЗ ініціюватиме повернення більш жорстких карантинних обмежень.

«Зрозуміло, що «локдаун» – це найкращий шлях, щоб розірвати ланцюг передачі інфекції. Але нам також потрібно було знайти баланс між економікою та протиепідемічними заходами, щоб не зупиняти економіку. Я вважаю, що ми знайшли такий баланс, але водночас необхідно й надалі виконувати всі рекомендації від МОЗ. Але у разі якщо ситуація буде приймати загрозливий характер, Міністерство охорони здоров’я буде пропонувати повернення до більш жорстких карантинних заходів», – підсумував Степанов.

Міністр на прикладі Тернополя зауважив, що більш жорстке дотримання карантинних норм напряму впливає на зменшення кількості хворих на COVID-19.

«24 вересня, коли Тернопіль перейшов у «червону» категорію епідемічної небезпеки, показник захворюваності на 100 тис. населення за 14 днів там складав 615 хворих. Через тиждень він знизився до 484. Тобто ми одразу бачимо, що введення цих обмежувальних заходів допомагає знизити рівень захворюваності. І таке ми фіксуємо по багатьох наших містах. Зупинити хворобу можна лише дотримуючись протиепідемічних правил. Іншого світ не вигадав. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом, іншого шляху немає», – заявив він.

Схожі пости

На Тернопільщині пішохід загинув під колесами автомобіля

Єдина представниця Тернопільщини на Олімпіаді змагатиметься сьогодні

Як дізнатися про нарахування за газ, не виходячи з дому

Перейти до панелі інструментів