26.10.2021
Новини

Тернополянин ініціює вільний доступ до берегової смуги біля Водної арени

Тернополянин Олег Базар створив петицію з проханням залишити вільний доступ до берегової смуги неподалік Водної арени. Задля цього він зареєстрував петицію на платформі місцевих петицій. Збір підписів розпочався 22 вересня і триватиме ще 29 днів.

Наразі пропозицію Олега підтримали 8 осіб.

“У зв’язку із завершенням будівництва та здачею в експлуатацію об’єкту “Водна Арена Тернопіль” у прибережній смузі веслувального каналу на Тернопільському водосховищі, за попередньою інформацією заплановано обмеження вільного доступу для громадян на територію водної арени в неробочий період на постійній основі (вже встановлено стаціонарну огорожу та контрольно-пропускні пункти).

Прохання розглянути можливість не закривати доступ і не забороняти вільний прохід на територію та перебування там людей, враховуючи переважну недоцільність таких дій, що являють собою обмеження прав і свобод людини (посилаючись на закон 233 Водного кодексу України).

Для забезпечення порядку та запобіганню правопорушень на території пропоную посилити роботу охорони, яка і так буде присутня на об’єкті, а також забезпечити досконале відеоспостереження (за належної роботи цього повинно вистачити для збереження цілісності майна та безпеки мешканців під час перебування в даному районі)”, – йдеться у тексті петиції.

 

Схожі пости

Подано заяву в суд на виконком Тернопільської міськради за підвищення тарифів на проїзд. Люди протестують (фото)

Наталя Павлусик

На Тернопільщині 220 нових інфікованих ковідом, 5 осіб померли

4 квітня у Тернополі прощатимуться із директором школи №11

Перейти до панелі інструментів