26.10.2021
Новини Промо

19 км об’їзної Теребовлі відремонтують вже найближчим часом – Кубраков

19,1 кілометра автошляху та 4 мостових переходів в обхід Теребовлі обіцяють відремонтувати вже найближчим часом. Про це під час робочого візиту на Тернопільщину президента України Володимира Зеленського повідомив керівник Укравтодору Олександр Кубраков, демонструючи главі державі відремонтовану трасу М-19.

Траса М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече є ключовим об’єктом “Великого будівництва” у цьому році, повідомляє Служба автомобільних доріг. Дорога є найдовшою транспортною артерією регіону і перетинає його з півночі на південь. Вона є частиною європейського коридору Е-85. Протяжність М-19 у області становить 212,5 км. Більшу її частину, 145 км, оновлюють у цьому році.

Як доповів Олександр Кубраков, у цьому році на Тернопільщині оновлюють 162,1 км автошляхів державного значення. Це вдесятеро більше, ніж минулого року.

«У Тернопільській області в сфері будівництва нових доріг реалізуються проєкти будівництва І черги об’їзної автомобільної дороги м. Тернопіль (північно-східна ділянка), транспортної розв’язки та будівництва обходу міста Теребовля. Так, частину обходу Теребовлі ми можемо побачити з шляхопроводу, на якому знаходимося. Ця дорога є пострадянським довгобудом. Відновлення будівництва обходу Теребовлі покращить економічні, екологічні та соціальні показники як міста Теребовля, так і регіону в цілому. На даний час відбувається процедура закупівлі робіт з виготовлення проєкту будівництва обходу Теребовлі, а саме 19,1 кілометра автошляху і 4 мостових переходів. Щодо другої дороги, то північнно-східний обхід міста Тернопіль з транспортною розв’язкою передбачено збудувати на кошти Міжнародних фінансових організацій. Ця дорога з’єднає автошляхи М-19 та М-12 та звільнить обласний центр від транзитного транспорту,» – зазначив Олександр Кубраков.

Схожі пости

На Тернопільщині в найпроблемнішому через COVID районі відновили рух громадського транспорту

У Бучачі шахраї виманили у чоловіка 180 тисяч гривень

Redaktsia

У громаді на Тернопільщині відбудуться позачергові вибори

Перейти до панелі інструментів