05.12.2021
Новини

Обмежень щодо перевезень пасажирів в “червоній” зоні відтепер не буде – Степанов

В Україні змінили правила карантину та умови “зонування” регіонів з урахуванням епідеміологічної ситуації. Рішення про закриття шкіл, дитячих садків і зупинку транспорту тепер буде ухвалювати державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Як пояснив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, обов’язкового закриття на карантин шкіл і дитячих садів тепер не буде, повідомляє Уніан.

– В зеленій, жовтій та помаранчевій зонах карантину, якщо 50% класів (або груп у дитсадках) в конкретній школі пішли на самоізоляцію, то закривається увесь навчальний заклад”, – розповів глава МОЗ.

Він додав, що робота транспорту тепер теж буде регулюватися загальним рішенням державної та регіональної комісій. Жорстких обмежень щодо перевезень пасажирів в червоній зоні тепер теж не буде.

Міністр наголосив, що нові правила щодо зонування країни не вплинуть на збільшення чи зменшення кількості регіонів у тій чи тій зоні, адже самі критерії поділу не змінилися.

– Є завантаженість ліжок. Якщо в регіоні заповненість понад 75% п’ять днів поспіль, то він переходить в оранжеву зону. Це буде стосуватися всієї області. Змінили також критерій щодо кількості нових хворих. Раніше у нас був чіткий показник, коли відбувається перехід. Зараз це відбуватиметься на рівні міста або районів. Якщо рівень захворюваності коронавірусом в п’ять разів перевищує середній по Україні протягом 14 днів, то населений пункт переходить в червону зону, – пояснив Степанов.

Головне фото: Vgorode.ua

Схожі пости

Підприємців 1-ї і 2-ї групи Тернопільської громади звільнять від сплати єдиного податку

Світлана Гривас

Діти священника з Тернопільщини зробили кавер на всесвітньо відому щедрівку (відео)

Десять порад, як стати щасливими, від відомого священика-блогера з Тернопільщини

Перейти до панелі інструментів