28.11.2020
Здоров’я Новини

Через різкий ріст кількості інфікованих працівники лабцентру змушені сидіти на роботі до опівночі і у вихідні

Тернопільський обласний лабораторний центр збільшив свої потужності. Тепер тестують набагато більше осіб, ніж на початку пандемії. Днями встановили рекорд – 1326 зразків за добу.

Про це головна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук розповіла під час засідання обласного штабу для боротьби з коронавірусом 14 вересня, йдеться на сторінці Тернопільської ОДА у фейсбуці.

– Ми розпочинали тестування з 230 осіб, а сьогодні наш рекорд 1326 досліджень. Це є багато, і поки що з таким об`ємом справляємося. Лікарі вірусологи, лікарі особливо небезпечних інфекцій, лікарі епідеміологи працюють практично без вихідних, їх робочий день зараз ненормований. У багатьох з них він закінчується о 23 години або й пізніше, – наголосила Оксана Чайчук.

Нагадаємо, за попередню добу на Тернопільщині підтверджено 353 випадки зараження вірусом COVID-19. Зареєстровано 7 летальних випадків.

Станом на 14 вересня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 9226 випадках діагноз лабораторно підтверджений (8561випадок – дорослі, 665 випадків – діти), з них 109 летальних (1 випадок житель сусідньої області).

Видужало 4152 особи.

Схожі пости

Михайло Головко програв суд (ОНОВЛЕНО)

Світлана Гривас

Пост про “таланти” порноактриси тернополяни поширили понад 500 разів. Коли люди навчаться перевіряти інформацію?

Наталка Колтун

Лікарні Тернопільщини повинні отримати 30 апаратів ШВЛ з Данії