03.06.2023
Здоров’я Новини

Через різкий ріст кількості інфікованих працівники лабцентру змушені сидіти на роботі до опівночі і у вихідні

Тернопільський обласний лабораторний центр збільшив свої потужності. Тепер тестують набагато більше осіб, ніж на початку пандемії. Днями встановили рекорд – 1326 зразків за добу.

Про це головна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук розповіла під час засідання обласного штабу для боротьби з коронавірусом 14 вересня, йдеться на сторінці Тернопільської ОДА у фейсбуці.

– Ми розпочинали тестування з 230 осіб, а сьогодні наш рекорд 1326 досліджень. Це є багато, і поки що з таким об`ємом справляємося. Лікарі вірусологи, лікарі особливо небезпечних інфекцій, лікарі епідеміологи працюють практично без вихідних, їх робочий день зараз ненормований. У багатьох з них він закінчується о 23 години або й пізніше, – наголосила Оксана Чайчук.

Нагадаємо, за попередню добу на Тернопільщині підтверджено 353 випадки зараження вірусом COVID-19. Зареєстровано 7 летальних випадків.

Станом на 14 вересня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 9226 випадках діагноз лабораторно підтверджений (8561випадок – дорослі, 665 випадків – діти), з них 109 летальних (1 випадок житель сусідньої області).

Видужало 4152 особи.

Схожі пости

Не пробув на волі й року: на Тернопільщині рецидивісту дали черговий термін

Добрий, щирий, життєрадісний: Тернопільщина втратила ще одного Героя

У полі на Кременеччині знайшли мертвого чоловіка

Перейти до панелі інструментів