28.10.2021
Здоров’я Новини

“З важкими пневмоніями вже злягають цілі родини”: Труш описав плачевні наслідки ковіду

На Тернопільщині ситуація з коронавірусом погіршується. Про це у фейсбуці написав очільник області Володимир Труш, який і сам наразі хворіє ковідом.

“Швидкі з хворими годинами чекають біля лікарень, щоб госпіталізувати пацієнтів. З важкими пневмоніями злягають цілі родини. Дві лікарні Тернополя вже не приймають пацієнтів, і для хворих доводиться шукати місця в районах. 87 людей померло (станом на ранок 10 вересня, вже 96 летальних випадків – авт.). Це реальна ситуація з коронавірусом в області.

І мені прикро бачити, як органи місцевого самоврядування грають на емоціях людей і провокують їх на пікети. І ніхто з керівників не зізнається, що за кілька годин після масового заходу його учасників забирають у лікарні з COVID-19”, – пише голова Тернопільської ОДА. Хоча самі ж лікарі кажуть: контактним особам варто робити ПЛР-тестування не раніше 14 дня – до цього зазвичай вірус важко виявити, якщо немає симптомів. До цього люди мають бути на самоізоляції і слідкувати за самопочуттям.

За словами Труша, окремі школи не приймають дітей, бо їх там немає кому вчити.

“Деякі керівники міст та громад хочуть виглядати в очах людей месіями, говорити те, що люди хочуть чути. Але насправді ви граєтеся з життями людей. Ваші політичні дивіденди можуть коштувати нам дуже дорого.

Кожен новий випадок буде на вашій совісті і відповідальності. І якщо ви не припините ці ігри, дійде до того, що розгортатимемо ліжка в приміщеннях міських рад.

Я розумію, що батькам нема де залишити дітей. Та, на жаль, ми не можемо прожити світову проблему невідчутно для себе. Коронавірус змінив життя мільйонів людей. І ми робимо все, щоб ці зміни були не такими болісними.

Повірте, без дотримання карантинних заходів перспектива з COVID-19 невтішна. І якщо обирати між навчанням і здоров’ям дітей, я оберу друге. Між роботою громадського транспорту і безпекою пасажирів, я оберу останнє. Я не дозволю поставити під загрозу життя людей.

COVID-19 – це проблема не тільки медиків, поліції, Президента чи голови адміністрації. До цієї боротьби має долучитися кожен. І чим швидше ми мобілізуємося і зупинимо поширення вірусу, тим швидше повернемося до звичного життя”, – написав Володимир Труш.

 

Схожі пости

У жовтні на Тернопільщині сталося 32 аварії, в яких винні п’яні водії

На Тернопільщині шахраї збирають кошти на лікування мами трьох дітей, яка…. померла ще два дні тому

Марія Голді

За минулу добу на Тернопільщині від коронавірусу померли п’ятеро людей, виявлено майже 200 нових хворих

Перейти до панелі інструментів