19.10.2021
Новини

Податківців з Тернопільщини підозрюють у розтраті майже 60 тонн етилового спирту

Служба безпеки України підозрює посадовців ГУ фіскальної служби в Тернопільській області у розтраті конфіскованого майна. Про це поінформувала пресслужба відомства.

За попередньою версією слідства, організував оборудку начальник управління фінансових розслідувань спільно з п’ятьма співробітниками, серед яких два начальники відділів. Усі вони входили до складу комісії з розпорядження конфіскованим майном.

Зловмисники безпідставно передали приватному товариству для знищення конфісковані у власність держави, зокрема, 57 тонн етилового спирту та велику кількість алкогольних напоїв. Своїми діями вони свідомо порушили ухвали суду, якими вирішено передати цю продукцію відповідним державним підприємствам для технологічної переробки. Кошти від реалізації продуктів переробки мали надійти до державного бюджету.

За висновками експертів, вартість тільки етилового спирту протиправно переданого чиновниками на утилізацію становить понад 1 мільйон гривень.

Наразі 6 посадовцям повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 382 та ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Викриття оборудки проводилось спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Львів, під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області.

Схожі пости

Сесія обласної ради відбувається в оновленій залі за 14 мільйонів

Наталка Колтун

“Моя бабуся задихалася, а я зайшла з пошуком у глухий кут”: де взяти у безкоштовну оренду кисневий концентратор у Тернополі 

Євгенія Цебрій

У Шумському районі 21 підтвердження коронавірусу

Перейти до панелі інструментів