27.10.2021
Новини Оперативно

“Мушу розповісти неприємну новину”: Сергій Надал заразився коронавірусом

У міського голови Тернополя Сергія Надала виявили коронавірус.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Тернополяни, друзі. Мушу вам розповісти неприємну новину. Отримав результати тесту на COVID19. Тест підтвердив цю хворобу”, – написав очільник міста.

Він розповів, що у зв’язку зі специфікою роботи регулярно здавав тест протягом останніх п’яти місяців, а також його заступники та інші члени команди.

“Ми маємо спеціальний режим роботи у зв’язку з необхідністю щодня спілкуватись з великою кількістю людей. Добре, що на даний час крім мене жодний із заступників, керівників комунальних установ і управлінь ради не виявився інфікованим. Погано, що закликав берегтися, а сам не вберігся”, – охарактеризував ситуацію Надал.

За його словами, він відчув неприємний біль в горлі.

“Якби не тест, в іншій ситуації навіть би не звернув на це увагу. Загальний стан нормальний. Перебуваю у постійному контакті зі спеціалістами, повідомив свого сімейного лікаря. Переходжу на самоізоляцію і режим роботи з дому. Потреби в госпіталізації немає.

Протягом найближчих двох тижнів планую працювати з дому у режимі жорсткої самоізоляції. Мобільний зв’язок і інтернет, на щастя, дозволяють бути в курсі всіх справ і дистанційно бути в контакті з моєю командою. Це випробування для мене, для них, для моєї родини. Вірю, що ми це подолаємо і разом станемо сильнішими.

Планую регулярно тримати усіх вас в курсі ситуації. Бережіть себе, своїх рідних і коханих. На зв’язку!”, – написав Надал.

Нагадаємо, 22 серпня про виявлений у нього коронавірус повідомив голова ТОДА Володимир Труш.

Схожі пости

На Тернопільщині від загибелі врятували десятки кажанів (відео)

Марія Голді

Житель Тернопільщини нестиме кримінальну відповідальність за наругу над могилою

90-літній ювілей відзначає вчений, який 18 років був ректором тернопільського університету

Перейти до панелі інструментів