25.10.2021
Новини Оперативно

За смерть робітника РЕМу внаслідок удару струму на Теребовлянщині звільнили трьох людей

Начальника Теребовлянського РЕМ, головного інженера та майстра бригади звільнили із займаних посад через смерть одного із працівників. 4 червня чоловік отримав удар струмом на робочом місці, внаслідок чого помер.

Бригада у складі майстра та кількох електромонтерів 4 червня виїхала на роботи із заміни силових трансформаторів 10/04 кВ у ЗТП-376 смт Микулинці та КТП-391 с. Конопківка. Завершивши роботи у ЗТП-376, бригада прибула до КТП-391, де майстер не зареєстрував виписаний наряд та не отримав дозвіл на підготовку робочого місця і допуск до роботи, з порушенням організаційно-технічних заходів приступив до вимкнення роз’єднувача комплектної трансформаторної підстанції, не переконався у наявності видимого розриву контактів роз’єднувача, не перевірив відсутності напруги та не встановив переносне заземлення, приступив з бригадою до виконання робіт. При розшинуванні трансформатора, наблизившись до шин зі сторони напруги 10 кВ на недопустиму відстань, одного із електромонтерів бригади 1997 р. н. смертельно уразило електричним струмом. Лікарі швидкої допомоги, які прибули на місце нещасного випадку, констатували смерть потерпілого, повідомляє Державна служба України з питань праці.

Комісія виявила організаційні причини настання нещасного випадку. Зокрема, порушено вимоги безпеки під час експлуатації обладнання, також в незадовільному технічному стані були засоби виробництва (зруйнований опорний ізолятор фази «С» роз’єднувача комплектної трансформаторної підстанції), виявлені порушення трудової і виробничої дисципліни – невиконання посадових обов’язків та невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Розглянувши матеріали розслідування нещасного випадку, комісія визнала нещасний випадок пов’язаним із виробництвом. За допущений нещасний випадок із смертельним наслідком на підставі наказу товариства із займаних посад звільнено начальника Теребовлянського РЕМ, головного інженера та майстра бригади.

Головне фото: Новий день

Схожі пости

Поліція Тернопільщини досі розшукує жінку, яка викинула новонароджену дитину на смітник

Redaktsia

Команда “Терміново” розпочала новий проект ДеТоХ_News – гумористичний погляд на основні події (відео)

Redaktsia

Майже 5 тисяч жителів сіл області шукають роботу

Перейти до панелі інструментів