27.11.2022
Новини

“Стан задовільний”: голова Зборівської РДА повідомив, що у нього діагностували Covіd

Про це чиновник повідомив на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці. Усіх, хто контактував із чиновником, відправили на самоізоляцію. Працівники установи пройшли тестування та чекають результатів.

Сам Рудяк зауважує, що продовжує працювати у віддаленому режимі попри хворобу. 

“Кожного дня ми чуємо новини про нових хворих на COVID-19. Так як я в своїй роботі маю багато щоденних контактів, вирішив зробити тест на COVID-19, щоб не ризикувати та запобігти поширенню вірусу. Вчора отримав результати тесту ПЛР. На жаль результат позитивний, тому самоізолююся до повного одужання. Усі контактні особи також перебувають на самоізоляції. Зараз мій стан задовільний. Тому продовжую працювати, але уже в віддаленому режимі з дому. Буду інформувати про розвиток подій”, – повідомив Сергій Рудяк.

Тим часом працівники Козівської районної санітарно-епідеміологічної станції провели дезінфекцію приміщення РДА. А сам голова закликає дотримуватися санітарних вимог усіх жителів району.

“Друзі, епідситуація в районі ускладнюється. Щодня ми спостерігаємо за темпами зростання показників захворювання на коронавірус як у Зборівському районі зокрема, так і в Тернопільській області в цілому. Новий нікому не зрозумілий вірус оголосив нам війну. Ви маєте розуміти: тільки засоби захисту допоможуть. Маска носиться не для того, щоби захистити себе від вірусу, а для того, аби захистити інших, якщо у вас вірус”, – наголосив голова РДА. 

Нагадаємо, тиждень тому про інфікування коронавірусом повідомив голова ТОДА Володимир Труш. Читайте про це тут.

Схожі пости

У Кременці по-особливому відзначили свято фізкультури та спорту

У 17 разів перевищують базовий показник: Степанов пояснив, чому Тернопіль та Бережани опинилися в “червоній” зоні

Сім літніх коктейлів, за які організм не подякує

Перейти до панелі інструментів