26.10.2021
Здоров’я Новини

Адаптивний карантин в Україні планують продовжити ще раз

В Україні за минулу добу зафіксовано понад 1,6 тис. нових хворих на COVID-19, тому Кабмін пропонує продовжити карантин до 1 листопада. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Загальна кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію в Україні від початку пандемії, перевищила 108 тисяч. Найбільш постраждалі на сьогодні області – Чернівецька, Івано-Франківська, Харківська й Тернопільська.

З огляду на негативну динаміку захворюваності Володимир Зеленський підтримав необхідність вжиття превентивних заходів. Зокрема, впровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

«Але карантин має залишатися адаптивним та необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – наголосив Президент.

На нараді зазначалося, що у світі також спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19, тому український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів. Ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

 

 

Схожі пости

На Тернопільщині можна придбати трохи лавандового Провансу

Туреччина змінила умови в’їзду в країну

“Тут люди щойно сиділи на лавці, вже її нема”: як стрімко затопило село на Тернопільщині (відео)

Перейти до панелі інструментів