02.10.2023
Здоров’я Новини

Адаптивний карантин в Україні планують продовжити ще раз

В Україні за минулу добу зафіксовано понад 1,6 тис. нових хворих на COVID-19, тому Кабмін пропонує продовжити карантин до 1 листопада. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Загальна кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію в Україні від початку пандемії, перевищила 108 тисяч. Найбільш постраждалі на сьогодні області – Чернівецька, Івано-Франківська, Харківська й Тернопільська.

З огляду на негативну динаміку захворюваності Володимир Зеленський підтримав необхідність вжиття превентивних заходів. Зокрема, впровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

«Але карантин має залишатися адаптивним та необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – наголосив Президент.

На нараді зазначалося, що у світі також спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19, тому український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів. Ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

 

 

Схожі пости

П’яний водій, що спричинив смертельне ДТП біля АТБ, таки сидітиме 9 років за ґратами

Redaktsia

Не стало 14-річної Надійки, яка тиждень пролежала в комі

Євгенія Цебрій

Відео з маленькими футболістами, які співають гімн перед своїм матчем, підірвало Мережу

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів