25.01.2022
Новини

На Тернопільщині з понеділка почне діяти оновлене карантинне зонування

«Помаранчевий» рівень встановлено в містах Тернопіль, Бережани, Чортків та у Бережанському, Тернопільському районах Тернопільської області.  «Жовтий» рівень встановлено у Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Козівському, Лановецькому, Підволочиському, Теребовлянському та Чортківському районах Тернопільської області.

Новий розподіл почне діяти з понеділка 24 серпня.

Як повідомляє прес-служба ТОДА, відповідне рішення прийняли під час засідання регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації.


«Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. Це той період, за який ми можемо побачити, чи були ефективними запроваджені обмеження і чи стабілізувалася ситуація у нашій області. Тому я звертаюся до всіх: дотримуйтеся вимог, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України.   Тому продовжую переконувати всіх у необхідності носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, уникати людних місць. Не втрачаю надії, що вдасться достукатися до кожного жителя області. Бережіть себе та близьких!», – наголосив голова ТОДА Володимир Труш.


Нагадаємо, рівень загрози COVID-19 визначається за трьома показниками — заповненість ліжок у медзакладах, середня кількість тестувань та показник захворюваності в адміністративно-територіальних одиницях.

Довідково:  Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:

— відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Помаранчева зона (+ обмеження жовтої), забороняється:

— діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;

— діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;

— планові госпіталізації в лікарнях;

— спортзали, фітнес-центри, заклади культури;

— прийом нових змін в дитячі табори;

— обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Схожі пости

Що таке вініри на зуби?

Redaktsia

На Тернопільщині ще в 177 людей підтвердили коронавірус, одна людина померла

Тернополяни мирно борються за трав’яний пляж. Потрібна допомога

Наталка Колтун
Перейти до панелі інструментів