16.10.2021
Новини

На Тернопільщині – критична ситуація із захворюваністю на COVID, людей на свята просять сидіти вдома!

На Тернопільщині – критична ситуація із захворюваністю на COVID-19. Протягом останніх днів спостерігається стрімкий ріст захворюваності,  за вчорашній день 184 нових випадки. У  4300 випадках діагноз лабораторно підтверджений (3960 випадків – дорослі, 340 випадків – діти).

Про це повідомила  в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» МОЗ України Оксана Чайчук на  позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА.

«Інтенсивний показник захворюваності – 415,3 випадки на 100 тисяч населення. В Україні цей показник – 258,7 випадків. Рівень захворюваності перевищує обалсний показник у Бережанському 449,8 випадки, Кременецькому (310, 3), Лановецькому (515,3), Монастириському (1054, 5), Тернопільському (526,6), Чортківському (469,9), Шумському (733, 4). У м. Тернопіль – 545, 1 випадки на 100 тис. населення», – наголосила Оксана Чайчук.

Вона зазначила, що головна причина росту кількості хворих – люди розслабилися та не дотримуються вимог карантину. І якщо кількість хворих зростатиме такими темпами, Тернопільщина буде віднесена у «червону зону». «Вкотре закликаю всіх громадян: дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Масковий режим, соціальна дистанція, дотримання елементарних правил гігієни – ці прості поради допоможуть вберегтися від COVID-19. Наближаються вихідні . Я прошу: не відвідуйте місць великого скупчення людей. Залишайтеся вдома! Пам’ятайте: ваше свідоме ставлення до свого здоров’я – це перша лінія оборони проти вірусу та епідемії. Всі ми можемо захистити своїх родичів та друзів від цієї  небезпеки!», -наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Схожі пости

Напередодні зими нарешті відремонтували і пустили в рейси теплохід «Герой Танцоров» (фото)

У Шумському районі з невідомих причин згоріло авто

Як дізнатися про нарахування за газ, не виходячи з дому

Перейти до панелі інструментів