26.11.2020
Новини

На Тернопільщині – критична ситуація із захворюваністю на COVID, людей на свята просять сидіти вдома!

На Тернопільщині – критична ситуація із захворюваністю на COVID-19. Протягом останніх днів спостерігається стрімкий ріст захворюваності,  за вчорашній день 184 нових випадки. У  4300 випадках діагноз лабораторно підтверджений (3960 випадків – дорослі, 340 випадків – діти).

Про це повідомила  в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» МОЗ України Оксана Чайчук на  позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА.

«Інтенсивний показник захворюваності – 415,3 випадки на 100 тисяч населення. В Україні цей показник – 258,7 випадків. Рівень захворюваності перевищує обалсний показник у Бережанському 449,8 випадки, Кременецькому (310, 3), Лановецькому (515,3), Монастириському (1054, 5), Тернопільському (526,6), Чортківському (469,9), Шумському (733, 4). У м. Тернопіль – 545, 1 випадки на 100 тис. населення», – наголосила Оксана Чайчук.

Вона зазначила, що головна причина росту кількості хворих – люди розслабилися та не дотримуються вимог карантину. І якщо кількість хворих зростатиме такими темпами, Тернопільщина буде віднесена у «червону зону». «Вкотре закликаю всіх громадян: дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Масковий режим, соціальна дистанція, дотримання елементарних правил гігієни – ці прості поради допоможуть вберегтися від COVID-19. Наближаються вихідні . Я прошу: не відвідуйте місць великого скупчення людей. Залишайтеся вдома! Пам’ятайте: ваше свідоме ставлення до свого здоров’я – це перша лінія оборони проти вірусу та епідемії. Всі ми можемо захистити своїх родичів та друзів від цієї  небезпеки!», -наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Схожі пости

Завтра жителі чотирьох мікрорайонів Тернополя пробудуть без води

Держекоінспекція нагадує, що штрафи за незаконне вирубування ялинок суттєво зросли

Яка доля тролейбуса, який взимку горів на вул. Руській?

Євгенія Цебрій