25.09.2020
Новини

В оборудці на 0,4 млн грн за участі одного з очільників поліції Тернопільщини з’явився київський слід

За процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру директору центральної філії Державного підприємства МВС України у м. Київ у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, а також у службовому підробленні (ч. 2, ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році директор підприємства уклав з Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області, в особі заступника начальника ГУНП, 2 договори про надання послуг із оновлення та технічної підтримки програмного забезпечення. Посадовець вніс неправдиві відомості до актів приймання послуг. Експертизами встановлено, що вказані у договорах оновлення та супровід програмного забезпечення не надавались, хоча гроші за них перерахували.

На підставі підроблених документів, столичне підприємство незаконно отримало кошти з бюджету на суму 396 тис грн.

Нагадаємо, за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення у червні цього року повідомлено про підозру заступнику начальника Головного управління Нацполіції у Тернопільській області.

Розслідування триває.

Схожі пости

На Тернопільщині викрили підприємця, який викидав кишки та частини туш тварин просто неба

Одну із скандальних забудов зроблять нижчою, ніж планувалось

Світлана Гривас

На Тернопільщині помер хворий на коронавірус чоловік