30.11.2020
Новини

Оповідками, легендами та містифікаціями дивуватимуть учасників вечірніх екскурсій Тернополем

З нагоди відзначення 480-ї річниці Тернополя мешканців та гостей міста запрошують приєднатися до пізнавальних екскурсій. Присутні дізнаються маловідомі факти з історії файного міста.

Для охочих запланували дві вечірні екскурсії Тернополем, повідомили у Тернопільській міській раді.

19 серпня о 18:00 год. відбудеться безкоштовна збірна оглядова екскурсія «Тарнопіль та його тарнопільці». Під час екскурсії присутні дізнаються про життя міста та його мешканців від 1540 року, про бувальщини, оповідки, легенди та містифікації.

 28 серпня о 18:45 год. усі бажаючі зможуть дізнатися про знаменитих і не дуже власників Тернополя від 1540 до 1843 років. Чи особи власників вплинули на розвиток міста, а може Тарнополь вплинув на них? Хто знає, який населений пункт був би на місці Тернополя, якби не Ян Амор Тарновський, який своїм коштом збудував замок та нове місто. Чи піднявся б Тарнополь з руїни польсько-турецької війни, якби не допомогла нова власниця – польська королева. Зрештою, чому тарнополяни зібрали величезну суму і відкупилися від останнього власника? Саме під час мандрівки ви отримаєте відповіді на ці та інші запитання. Окрім цього на вас чекає багато цікавих оповідок з історії рідного міста.

Дізнатися деталі екскурсії та забронювати місця з можна за тел. 098 05 20 720

Схожі пости

Іноземних інвесторів все більше приваблює Тернопільщина

Redaktsia

На Тернопільщині чоловік помер при вході в поліклініку

Черговий спалах: на Тернопільщині за добу виявили 63(!) випадки зараження коронавірусом