21.09.2020
Новини

Як дізнатися про нарахування за газ, не виходячи з дому

Дізнатися про стан нарахувань за газ мешканці Тернополя можуть завдяки текстовим повідомленням. Функція доступна вже кілька місяців.

Сервіс СМС сповіщень на мобільні телефони запрацював для абонентів компанії «Газпостач» ще у березні цього року. Тернополяни, номери яких були у базі підприємства, щомісяця отримують у вигляді повідомлень інформацію про суму заборгованості за спожитий природний газ.

Якщо ви є споживачем компанії «Газпостач», але не отримуєте сповіщень, то нагадуємо вам про можливість внесення потрібного номера телефону, на який мають надходити сповіщення, у базу підприємства. Зробити це можна кількома способами: написати на електронну скриньку admin@gazpostach.te.ua, зателефонувати на міські номери телефонів  51-95-95 та 400-334, чи на мобільні різних операторів 050-104-2-104 та 096-104-2-104. До слова, для номера 096-104-2-104 працює служба Viber, відтак користувачі даного сервісу можуть у зручний час також надіслати свої дані для отримання сповіщень. У повідомленні вкажіть номер телефону, на який очікуєте СМС, а також адресу, нарахування для якої вас цікавлять.

Нагадуємо, що ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» здійснює діяльність з постачання природного газу на території м. Тернополя та Тернопільського району за винятком сіл Довжанка, Домаморич, Драганівка, Забойки, Почапинці.

Схожі пости

Тернополяни мирно борються за трав’яний пляж. Потрібна допомога

Наталка Колтун

Усе майно на тещу, орендовані квартири та старенький Ford – декларації депутатів-мажоритарників Тернопільської області

Один бив, двоє знімали це на телефон: у Тернополі підлітки познущались над 65-річним чоловіком