30.01.2023
Новини

Ще один район Тернопільщини потрапив в негативну карантинну зону

На території Лановецького району встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Внаслідок цього, на Лановеччині вступили в дію кілька заборон, які попереджуватимуть поширення коронавірусної інфекції.

Згідно з вимогами постанови Кабміну, на Лановеччині заборонені масові заходи, за участю не більше однієї людини на 5 кв метрів. Відвідувачі мають дотримуватися півтораметрової соціальної дистанції. Не відбуватимуться кіносеанси чи культурні заходи, де в залах буде заповнено більше половини місць.

Також заборонено перевозити у будь-якому громадському транспорті більше людей, ніж є сидячих місць. Перевізник забезпечує, щоб у водіїв були маски, та контролює, щоб маски носили пасажири. Призупинено відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

Станом на ранок 5 серпня у Лановецькому районі зафіксовано 129 випадків коронавірусної інфекції (96 пацієнтів одужало, 33 продовжують хворіти).

Схожі пости

Сільський голова та директор будівельної компанії на Тернопільщині незаконно розтратили 300 тисяч гривень з місцевого бюджету

Redaktsia

За добу на Тернопільщині від COVID-19 померло шестеро людей

Чи дотримуються тернополяни маскового режиму? Ми перевірили

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів