24.10.2020
Мандри Новини

Болгарія скасувала обов’язкове ПЛР-тестування для українців

Болгарія скасувала ПЛР-тестування для українців. Рішення щодо скасування тестування для українців міністр туризму Мар’яна Ніколова прийняла після зустрічі з туристичною індустрією.

Як пише Українська правда, працівники туристичних компаній країни заявили, що збираються “закрити офіси і вийти на протести”, зокрема, заблокувати головну дорогу до Варни, якщо обов’язкове ПЛР-тестування для туристів не скасують. Інакше це могло би поховати всю галузь..

Також повідомляється, що до кінця літнього сезону у країні буде діяти два готелі для іноземців, які потребують самоізоляції. Вирішується питання, щоб забезпечити карантин громадян з інших держав за кошти Болгарії, повідомляє у телеграмі Коронавірус у регіонах.

Інформація щодо країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: Албанія та Болгарія поки в червоній зоні. Там же перебуває і Чорногорія.

У зеленій зоні залишається Єгипет, а також Туреччина та Хорватія.

Нагадуємо, що громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Україну, мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком «Дій вдома».

Режим самоізоляції можна припиняти тим, хто в’їжджає на територію України з «червоної зони» країн за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.

Із країн «зеленої» зони – без обмежень.

Для в’їзду в Україну іноземним громадянам необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію.

Детальніше ознайомитися з країнами червоної та зеленої зон можна за посиланням.

Нагадаємо, Державне агенство з розвитку туризму повідомило, що з 1 серпня в Україні почнуть діяти нові правила визначення країн «зеленої» та «червоної» зон.

Їхній перелік буде переглядатись кожні 7 днів, тоді як зараз – раз на три дні.

Також зміняться критерії визначення. До «червоної» зони буде віднесено країни, де кількість нових випадків COVID-19 за останні 14 днів більша, ніж в Україні. А також приріст нових випадків реєстрації коронавірусу за останні 14 днів порівняно з попередніми двома тижнями становить понад 30%.

Зараз в Україні при визначенні країн «червоної» зони враховується кількість активних хворих на 100 тисяч населення.

Головне зображення: Фіртка

Схожі пости

Не стало 14-річної Надійки, яка тиждень пролежала в комі

Євгенія Цебрій

У голосуванні за громадський бюджет зникають голоси. У міській раді кажуть, що це неможливо

Наталка Колтун

У Кременецькому районі через кухонну витяжку ледь не згорів будинок

Redaktsia