24.10.2020
Культура Місто Новини

Дітей та людей старшого віку просять сидіти вдома: як 31 липня в Тернополі відбудеться парад випускників

31 липня у Тернополі відбудеться святкування випускного. На традиційну ходу 11-класників просять не приходити глядачів із групи ризику: дітей, людей з хронічними хворобами та віком понад 60 років.

Зі слів заступника начальника Тернопільського відділу поліції Івана Рибчака, правоохоронці супроводжуватимуть ходу випускників до міського стадіону і нагадують про те, що всі зобов’язані бути у захисних масках і дотримуватися дистанції: відстань між випускниками однієї школи – не менше півтора метри, між школами – шість метрів. На стадіоні вчорашні школярі не можуть сидіти поруч, лише через одне сидіння.

– Також хочу закликати утриматися від походу на цю подію людей старших 60-ти років, дітей та осіб з групи ризику через хронічні захворювання, – каже Іван Рибчак.

На час проведення урочистої ходи та з метою забезпечення організованого безпечного руху святкової колони, з 15:00 до 17:00 год, буде тимчасово обмежений рух транспортних засобів на деяких ділянках дороги, а саме: від перехрестя вул. Руської — Г. Танцорова до перехрестя вул. Слівенської — Є. Коновальця (через проспект С. Бандери).

У вечірній час посилені патрулі нестимуть службу в паркових зонах, на набережній Тернопільського ставу та поблизу ресторанів.

– Хочу нагадати, що робота закладів громадського харчування заборонена після 23 години, а на одному святкуванні не може перебувати більше 10 осіб. Також щодо закладів громадського харчування встановлено постановою ГДСЛ № 32 від 02.06.2020 і ряд інших обмежень. Ми ретельно стежитимемо за дотримання порядку та безпеки, а також особливу увагу звертатимемо на дотримання карантинних заходів, – каже Іван Рибчак. – Документуючи порушення, найперше намагатимемося їх припинити, якщо ж будуть злісні порушники, не виключено, що відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань Тому закликаю дотримуватися вимог закону, бути взаємоввічливими та поважати один одного.

Фото: Доба

Схожі пости

У Тернополі чоловік заразився страшною недугою, яка передається від риби

50 тисяч за незаконне вирубування лісу. У Бережанському районі покарали порушника

Вимагали 40 тисяч доларів неіснуючого боргу: затримано податківця, його сина та двох спільників