03.06.2023
Новини

Через коронавірус частина тернопільських випускників відмовилась від участі у параді

31 липня в Тернополі відбудеться свято “Випускник 2020”. У всіх школах відбудеться вручення атестатів. Традиційно випускники пройдуть урочистою ходою, але цьогорічне свято, через карантин, буде відрізнятися від минулорічних. Повідомляють і про обмеження руху у Центрі та зміни руху громадського транспорту.

Дозвіл на проведення заходу отримали від обласної та міської комісій з надзвичайних ситуацій. І 24 липня у міськраді прийняли остаточне рішення щодо проведення випускного.

Більшість випускників, а це понад 1 400 дітей, підтримали таку ініціативу. Проте, близько сотні колишніх школярів все ж вирішили участі у параді не брати, аби не наражати себе та рідних на небезпеку.

Про це “Файному місту” розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк. За попередніми даними, 127 дітей не підуть на свято, але їхні рішення змінюються щоденно. 

– Кожен буде мати змогу прийти на свято, навіть якщо він захоче йти, попередньо не надавши такої інформації. Для кожного випускника буде місце, – каже Ольга Похиляк.

У міській раді наголошують, що в цьому році будуть певні умови проведення урочистої ходи.  Зокрема, обов’язкове дотримання маскового режиму, учасники ходи при собі повинні мати антисептичні засоби. Також антисептики будуть розміщені при вході на стадіон.

Шикування колони випускників повинно бути із забезпеченням дотримання дистанції не менше 4,5 м між класами однієї школи і 6 м між випускниками різних шкіл. Між учнями дотримання дистанції 1,5 м. 

Хода розпочнеться від школи №6, а не від Надставної церкви, як це було у попередні роки, і пройде  через центр міста до головного міського стадіону. Триватиме парад з 15.00  до 17:00. Проведення урочистої частини загальноміського свята на Центральному стадіоні Тернополя, вручення атестатів, грамот і нагород  триватиме в проміжку з 17:00-18:00.


Водіям в цей день слід оминати центральну вулицю міста, оскільки на час проведення свята буде заборонено проїзд вулицею Руською та проспектом Степана Бандери.

Відбудуться і зміни у громадському транспорті. 

З 15.30. до 16.00 рух автобусів:

  • від вулиці Руська у напрямку житлового масиву «Дружба» спрямовується вулицями Шашкевича, Живова – у напрямку дамби Тернопільського ставу;
  • від дамби Тернопільського ставу у напрямку житлових масивів «Східний» та «Сонячний» спрямовується вулицею Танцорова, через площу Героїв Євромайдану, вулицею  Патріарха Мстислава.

З 15.30. до 16.00 рух тролейбусів:

  • від житлових масивів «Сонячний» та «Східний» у напрямку житлового масиву «Дружба» (маршрути №2, 3, 5, 11), скорочується до центру міста із розворотом через вулиці Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя).
  • від дамби Тернопільського ставу у напрямку житлових масивів «Східний» та «Сонячний» спрямовується вулицями Танцорова, Живова, Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя.

Із 16.00 год. до орієнтовно 17.00 год. рух громадського транспорту вулицею Руська та проспектом Степана Бандери (від вулиці Татарська до вулиці Клінічна) призупиняється. Під час ходи рух громадського транспорту буде відновлюватись по мірі відкриття вулиць, де проходять конкретні маршрути громадського транспорту.

Нагадаємо, що працівники закладів загальної середньої освіти, випускники, їх батьки, рідні, близькі повинні ознайомитись з тимчасовими рекомендаціями  щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення свята «Випускник – 2020», урочистої ходи, випускних вечорів та підготовки до них на період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19 (рекомендації доступні за посиланням)

 

Схожі пости

У Тернополі в житлових кварталах заборонили будувати будівлі вищі 9-ти поверхів

На Тернопільщині нашестя рудих слимаків. Як з ними боротися?

Євгенія Цебрій

Кременеччина в скорботі: загинув наш захисник Ігор Магус

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів