03.06.2023
Новини

Лідер гурту “Скай” просить допомогти дозбирати 0,5 млн грн на добру справу (відео)

У Тернополі організували благодійний проєкт “Подаруй світло”, щоб збудувати інклюзивний дитячий майданчик на території благодійного фонду “Карітас”. Частину коштів уже зібрали та почали будівництво. 

Ініціатори проєкту лідер гурту “Скай” Олег Собчук та волонтер Сергій Кічула зазначають, що таких майданчиків дуже мало в Україні і вони дуже дорогі. Проте завдяки волонтерам та небайдужим людям уже вдалося зібрати певну суму і розпочати будівництво.

“Тішить, що тернопільські підприємці не цураються благодійності і завдяки їхній допомозі на майданчик постійно доставляються потрібні будівельні матеріали, а також спецтехніка. Коли така велика команда однодумців працює в унісон,  я розумію, що робити добрі справи легко, потрібно робити кроки і обов’язково відгукнуться люди і підтримають”, – написав у себе на сторінці у Facebook Олег Собчук. 

Долучитися до проєкту та допомогти створити інклюзивний майданчик у Тернополі можуть усі охочі. Кошти можна перераховувати на картковий рахунок ПриватБанку 4149629382459774 на ім’я Сергія Кічули. 

Опубліковано Собчуком Олегом Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

 

Схожі пости

У Кременці знову хочуть підвищити вартість проїзду, тепер до 15 грн

“Попереду важкі випробування. Будуть втрати”: міністр оборони виступив зі зверненням

День української писемності та мови. 10 цікавих фактів про нашу мову

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів