24.10.2020
Новини

Мер Тернополя, озброївшись чужою крилатою фразою, оголосив опитування щодо дати випускного

Випускникам тернопільських шкіл пропонують дві дати на вибір для проведення їхнього свята у 2020-у році: 31 липня та 1 серпня.

Терміново сьогодні повідомляло по те, що в мерії ніяк не можуть визначитися з датою випускного. Невдовзі після публікації нашого матеріалу на Faceboo-сторінці міського голови Сергія Надал опублікували повідомлення з опитуванням.

Стадіон, так стадіон! Голосуємо за дату проведення параду випускників у Тернополі! Традиційний парад випускників – особлива подія для нашого міста. Я знаю, як до цього дня готуються одинадцятикласники та їхні батьки. Попри карантин, ми не можемо залишити дітей, які вирушають в доросле життя, без останнього шкільного свята.  Я обіцяв, що «Випускний 2020» у Тернополі буде після ЗНО. Але, я хочу, щоб дату проведення свята обрали випускники та їхні батьки. Є дві ймовірні дати – у п’ятницю, 31 липня чи суботу, 1 серпня. Будь ласка, оберіть, коли б Ви хотіли?  Парад має бути проведений із дотриманням усіх карантинних заходів, зокрема, забезпеченням соціальної дистанції”, – сказано у дописі на сторіці мера.

Слід зазначити, що останім часом у Тернополі стрімко зростає кількість вхорих на коронавірус, місто стало лідером з кількості інфікованих в області.

Водночас громадськість очікує, коли ж міський голова поцікавиться думкою громади щодо доцільності реалізації схем дерибану комунальної власності депутатським корпусом, ущільненої забудови Тернополя, шляхів вирішення проблеми цвітіння ставу та інших нагальних проблем міста.

 

Схожі пости

У Тернополі 7 нових хворих на COVID-19. 4 з них – медпрацівники

На Гаївському мості – новий етап ремонту

Потрібно мати власну ручку: як проголосувати на виборах безпечно (відео)