10.08.2022
Новини

МОЗ на осінь готується до найгіршого варіанту розвитку епідемії коронавірусу

Українські лабораторії та лікарні забезпечені всім необхідним у разі другої хвилі коронавірусу набагато краще, ніж у березні перед першою хвилею. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

В ефірі телеканалу “Україна 24” він розповів, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на осінь система охорони здоров’я готуватиметься до “найгіршого варіанту”.

“У нас триває епідемія. По кількості захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль, контроль заради безпеки і здоров’я наших громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроєкт (про штрафи за неносіння масок – ред.). Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом’якшення, прийшли до адаптивного карантину… Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину – і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання”, – сказав міністр.

Степанов назвав регіони-лідери за поширенням коронавірусу – Львівська область, Закарпаття і Київ.

“Тому ми знаходимося в пандемії… Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наше основне завдання – підготувати максимально систему охорони здоров’я. Ми завжди готуємося до найгіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без виключення. За три місяці ми підготували систему, і зараз і по ефективності лікування, і по забезпеченості лікарень ми знаходимося в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому”, – додав він.

Схожі пости

Вдень опалення в домівках тернополян вимикатимуть

Ірина Небесна

Тернопільська “Алея зірок” поповниться чотирма зірками

Наталя Павлусик

На Кременеччині у пожежі загинула сім’я

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів