05.12.2021
Новини

В Тернополі відбудеться унікальний концерт, “Терміново” розігрує квиток

Безпечний автомобільний концерт у Тернопільському аеропорті влаштує відомий український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Дійство під відкритим небом заплановане на 28 червня. Початок о 19.00. 

– Ми, в БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Ми оголошуємо перший автомобільний концерт! І поки не знімуть всі обмеження на зустрічі з вами – оголошуємо наш “Безпечний автомобільний тур” без обмежень. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це, – зазначає сам гурт.

Вперше в Україні музиканти вирушать у БАК- ТУР містами України, дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть його в автомобілі. Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту. Кількість квитків обмежена – 250 шт, їхня вартість від 800 грн.

“Терміново” розігрує можливість потрапити на даний коцерт в Тернополі безкоштовно. Наше видання надасть сертифікат, який забезпечує одне паркомісце на концерті з можливістю перебування в авто парі або одній сім’ї з дітьми. Щоб взяти участь у розіграші, Вам необхідно:

1. Підписатися на Фейсбук-сторінку «Терміново».

2. Лайкніть даний пост .

3. Поставте «+» у коментарi .

4. Зробіть репост цього запису собі на сторінку .

Розіграш триватиме до 17 год 26 червня 2020 року. Переможця буде обрано з допомогою системи Random.org. Результат оголосимо 26 червня 2020 року, після чого вручимо щасливчику сетрифікат. Концерт відбудеться 28 червня.

Правила відвідування безпечного автомобільного концерту:

1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля, у якому одночасно можуть знаходитись – 2 дорослих та 2 дітей до 15 років.

2. При бажанні Ви можете купити ДОДАТКОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ДОРОСЛОГО за 400 грн. Тоді у машині може бути більше 2 дорослих.

3. При в’їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ’ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.

4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби індивідуального захисту.

5. Виходити з автомобіля та перебувати біля нього дозволено з 10 червня 2020 року, також дозволено виходити у туалет, зону фудкорту, але при цьому з одягненою маскою та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.

6. Заборонено пересуватися автомобілем по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.

7. Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.

8. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.

9. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які будуть створювати дискомфорт іншим відвідувачам.

 

Фото: вести

 

Схожі пости

На Тернопільщині люди втомилися чекати і відремонтували дорогу до села власним коштом (фото)

Сходили по гриби: на Тернопільщині дерево впало на припарковане авто. Відео

Обласна рада виділила 10 мільйонів гривень на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень

Перейти до панелі інструментів