24.07.2021
Новини

У Тернополі відновили планове реабілітаційне лікування в міській комунальній лікарні №3

5 червня на засіданні оперативного штабу із запобігання та поширення коронавірусу, прийняли ряд рішень щодо послаблення карантину на території Тернополя.

Зокрема, як повідомляє прес-служба міської ради, йдеться про те, що з 5 червня заклади харчування можуть приймати відвідувачів у приміщеннях.

Такий дозвіл діє за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Дозволили перебування у громадських місцях особам, які не досягнули 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів тощо. Цей дозвіл також стосується проїзду дітей цього віку у громадському транспорті без супроводу дорослих.

Дозволили проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

Дозволили проводити медичні огляди громадян Українищо підлягають призову на строкову військову службу з дотриманням всіх санітарних норм, у т.ч. з наявністю у призовників індивідуального захисту, перебування в приміщенні не більше одного призовника на 10 кв. площі, а також дотримання всіх санітарних та протиепідемічних норм.

Відновлюється планове реабілітаційне лікування в КНП «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради.

А з 10 червня дозволено проводити тренування дітей у спортивних залах та на спортивних майданчиках, які знаходяться на території закладів загальної середньої освіти, відповідно до укладених угод, згідно з дотриманням протиепідемічних заходів в кількісті учасників не більше, ніж 10 осіб.

Такі зміни регламентовані рішенням штабу та рішенням виконавчого комітету.

Фото: Тернопільська міська рада

Схожі пости

Попри пручання міськради суд вкотре повертає громаді Тернополя частину кінопалацу

До Тернопільської МТГ приєднали два села Зборівського району, ще двом відмовили

Британську і українську колядку в поєднанні заспівали у католицькому храмі Чорткова (Відео)

Назарій Наджога