26.09.2020
Новини

Відсьогодні можна придбати квитки на потяг, які будуть дефіцитом, бо продають лише 50% місць

Укрзалізниця розпочинає поступове відновлення руху пасажирських поїздів. Зокрема, компанія відкрила продаж квитків на 5 швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляються в рейси з 1 червня.

Як повідомляє прес-служба залізниці, продаж квитків відкрито на поїзди №721/722 Київ-Харків, №726/725 Київ-Харків, №763/764 Київ-Одеса, №711/712 Київ-Костянтинівка, №740/739 Київ-Кривий Ріг.

Продаж квитків відкрито на 50% місць у зазначених поїздах. Продаж квитків через залізничні каси відновлять з 27 травня. Також їх можна придбати онлайн.

Пасажирів у потяги пускатимуть виключно в захисних масках. А вимірювання температури проводитимуть під час перевірки квитків.

Перед та після кожного рейсу поїздів, вагони дезинфікуватимуть, стюарди будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Також у повідомленні на офіційному сайті залізниці йдеться про те, що наразі мобільний додаток не працюватиме, тому просять  користуватись веб-версією системи продажу проїзних документів.

Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлено додатково. 

В “Укрзалізниці” нагадують, що повернення проїзних документів, оформлених касами Укрзалізниці у внутрішньому та міжнародному сполученні, для виїзду в період з 18 березня 2020 року до дати відновлення курсування поїздів та повернення коштів у повному обсязі за придбані у касах квитки буде здійснюватись після закінчення карантинних заходів протягом 90 діб для внутрішнього сполучення та 180 діб для міжнародного.

Фото: укрзалізниця

Схожі пости

Відзнаками нагородили лікарів з Тернополя, які лікували солдатів на Сході України (фото)

“Тримайте дистанцію, залишайтесь разом”: як світові бренди змінюють свої логотипи, аби наголосити на карантині

Ірина Небесна

5,5 років тюрми дав суд тернополянину, що виніс із чужих помешкань грошей, техніки, прикрас на 400 тис. грн

Світлана Гривас