28.02.2021
Новини

Вісьмох військових Тернопільського гарнізону евакуюють в інше місто через зараження коронавірусом

В Збройних Силах України станом на 24 травня зафіксовано 62 особи інфікованих COVID. Як повідомляє Міністерство оборони України, серед хворих є військовослужбовці Тернопільського гарнізону.

– Чотири військовослужбовця Харківського гарнізону перебувають у ізоляторі військової частини. Ще вісім військовослужбовців Тернопільського гарнізону на даний час перебувають в ізоляторі військової частини та найближчим часом будуть евакуйовані до Рівненського військового госпіталю. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Міноборони.

Також один військовослужбовець Житомирського гарнізону перебуває на стаціонарному лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ». Стан пацієнта середньої важкості, отримує необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться один військовослужбовець (Київський гарнізон). Стан здоров’я пацієнта задовільний. Симптоми захворювання відсутні.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

Схожі пости

ТОДА звинувачує облраду у створенні перешкод для першокласників

Жорсткого карантину під час свят ніхто б не дотримувався – Степанов

У Тернополі підтвердили ще 3 нових випадки COVID-19