24.09.2021
Новини

Кордон з Польщею можна перетнути пішки з 16 травня

Роботу пункту пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею, відновлено з опівночі 16 травня 2020 року розпорядженням Уряду. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Це єдиний пункт пропуску на українсько-польській ділянці, де обладнаний піший перехід.

Як повідомляють у прикордонній службі, здійснюється пропуск громадян лише в пішому порядку, оскільки суміжною стороною роботу автомобільного напрямку не було відновлено.

До введення карантинних обмежень державний кордон у цьому пункті пропуску за добу пішки перетинало близько 2 тисяч людей.

Станом на 08.00 16 травня через кордон пропущено майже 400 людей. Всім громадянам, які прибули на вхід в Україну в обов’язковому порядку охоронці кордону провели температурний скринінг. Осіб з підвищеною температурою тіла не виявлено.

Для осіб, які прибули в Україну передбачено двотижневий карантин. Окрім госпіталізації в обсерваторах громадяни можуть погодитися на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «ДІЙ ВДОМА». Під час прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби перевірятимуть внесення особою інформації у додаток.

На вхід в Україну діють обмеження відносно  іноземців та осіб без громадянства (окрім визначених категорій).

Обмежень для громадян щодо виходу з території України немає. Однак варто врахувати, що суміжною Стороною введені додаткові заходи на вхід до Республіки Польща, зокрема проходження двотижневого карантину.

Крім пункту пропуску «Шегині» у пішому порядку, кордон з Польщею можна перетнути на автомобілях в пунктах пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Краківець».

Фото: Державна прикордонна служба України

 

 

Схожі пости

Тернопільщина – в п’ятірці регіонів із найнижчими зарплатами

Ірина Небесна

На боротьбу з коронавірусом медзакладам Тернопільщини бракує 14,5 мільйонів гривень

Наталка Колтун

З вікна багатоповерхівки у Тернополі випав хлопчик

Перейти до панелі інструментів