03.06.2023
Новини Оперативно

Із 11 травня послаблять карантинні обмеження. Що запрацює в Тернополі

Карантинні обмеження будуть послаблені у Тернополі з 11 травня. На засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом вирішили: дозволити роботу підприємств, установ і організацій, визначених Постановою Кабінету Міністрів № 343 від 4 травня.

Зокрема, з 11 травня дозволили роботу магазинів непродовольчих товарів, у тому числі у приміщенні торгово-розважальних центрів, роботу салонів краси і перукарень, стоматологій, літніх майданчиків у закладах громадського харчування, закладів побутового обслуговування, діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.
Також з 11 травня будуть відкритими для прогулянок до двох людей або сім’ї парки, сквери, а також дитячі і спортивні майданчики, але теж з обмеженнями.

– Ми частково відновлюємо роботу ринків у Тернополі. З 13 травня у нашому місті почнуть працювати лише три продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок, «Овочевий ринок» на вул. Шептицького і ринок «Оріон», – повідомляє міський голова Сергій Надал. – Їх адміністрація зараз готує приміщення, у тому числі встановлює захисні екрани між покупцями і продавцями, як того вимагають постанови Уряду. Промислові ринки залишаються закритими. Я хочу наголосити, що підприємці мають дозвіл на роботу від Кабінету Міністрів, однак вони самі приймають рішення працювати чи ні.

Попри відкриття підприємств діятиме й ряд заборон:
🔷 Не працюватиме громадський транспорт, навчальні заклади, не можна переміщуватися групами більше, як дві особи. Промислові ринки залишаться закритими.
🔷 Залишається обов’язковим масковий режим.
🔷 В Тернопільському міському Штабі для боротьби із коронавірусом наголошують: підприємствам, установам та організаціям потрібно буде чітко дотримуватися визначених санітарних та протиепідемічних заходів.
🔷 Для кожного виду діяльності описаний ряд вимог, які стосуються організації робочого простору з дотриманням соціальної дистанції, регулярна дезінфекція усіх поверхонь, вимірювання температури тіла.

Повний перелік підприємств, яким дозволено, а яким заборонено працювати, а також вимоги і протиепідемічні заходи, дивіться за посиланням 👉https://bit.ly/operatyvnyi_shtab

Схожі пости

Ініціатива: в Бережанах відновлюють двері, яким майже 120 років (фото)

Ірина Небесна

На Тернопільщині алкоголь ледве не призвів до трагедії

Тернопіль відвідала знана українська мовознавиця та громадська діячка Ірина Фаріон

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів