25.07.2021
Новини

На Теребовлянщині поліція вмовила чоловіка не чинити самогубство

Більше тридцяти хвилин перемовин поліцейських допомогли врятувати життя молодому чоловікові. 28 квітня на лінію “102″ надійшло повідомлення про невідомого, який сидить на мосту, що проходить над залізничною колією. Люди припустили, що чоловік планує звести рахунки з життям.

На місце події одразу виїхала група реагування патрульної поліції, наряд ГШР та керівництво Теребовлянського відділу поліції.

За словами Володимира Горб’яка, т.в.о. заступника начальника місцевого відділу поліції, невідомий сидів на мосту висотою майже в двадцять метрів. Він не хотів нікого слухати і просив відійти та не заважати зробити задумане. Перемовини тривали більш як пів години. Про це повідомило Досьє 102

Поліцейським все-таки вдалося відмовити чоловіка від небезпечного вчинку. У ході розмови стало відомо, що невідомий – це житель однієї з південних областей, 1993 року народження. Він розповів, що воював чотири роки на сході України, є учасником бойових дій. Проте доля закинула на Теребовлянщину. До карантину працював різноробочим, але попав під скорочення.

На самогубство чоловіка підштовхнули складні життєві обставини – безробіття та відсутність житла.

Поліцейські взяли нового знайомого під свою опіку: допомогли вирішити питання з житлом та домовляються щодо працевлаштування.

Даний факт внесли в журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Схожі пости

Поліція зацікавилася передвиборчими подарунками з агітацією, які виглядають як підкуп виборців (відео)

Євгенія Цебрій

Рівень безробіття в Тернопільській ОТГ у 2020 році зріс на 10%

За погрози та приниження дружини житель Тернопільщини 40 годин проведе на громадських роботах

Марія Голді