28.07.2021
Новини Оперативно

Дворічний малюк потрапив до лікарні з переохолодженням, а його мати – з алкогольним отруєнням

Дворічний малюк потрапив до лікарні з переохолодженням, бо його мати безпробудно пиячила. Жінку теж госпіталізували з алкогольним отруєнням. Тепер поліцейські спільно зі службою у справах дітей клопотатимуть про позбавлення горе-матері прав на дитину.

Про це повідомляє відділ комунікації  ГУ НП в Тернопільській області. За його інформацією,
інцидент трапився у Козові. До чергової частини місцевого відділення поліції надійшло повідомлення про те, що до медичного закладу доправлено жінку з дитиною. Дворічне маля – з діагнозом переохолодження, а його мати – з алкогольним отруєнням.

Як з’ясувалося, жінка, 1988 року народження, уродженка Закарпаття, приїхала на Козівщину до співжителя. З собою привезла маленького сина. Але це не стримувало її від постійних пиятик. Зловживала спільно з новим чоловіком, котрий декілька днів тому помер.

За піврічне перебування у Козові на жінку поліцейські уже двічі складали адміністративні протоколи за неналежне виконання материнських прав. Цього разу, окрім адмінвідповідальності за статтею 184 КУАП, мова йде про вилучення дитини, а в перспективі – позбавлення батьківських прав. Наразі хлопчик перебуває у медичному закладі.

Схожі пости

У мережі з’явилася перша частина фільму про Чортків

У деяких мікрорайонах Тернополя два дні поспіль не буде води

Біля Збаража кроплять поля – місцеві жителі скаржаться (відео)

Наталя Павлусик