15.08.2020
Новини Оперативно

Ночував на вулиці: заробітчанин із Тернополя не зміг самоізолюватись, бо дружина не пустила до квартири

У Тернополі чоловіка, який повернувся з-за кордону, рідні не пустили додому. Житель обласного центру приїхав із заробітків з Польщі. Згідно з правилами, встановленими на час карантину, хотів самоізолюватися, проте його в помешкання не пустила дружина.

Тернополянин залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся за допомогою до правоохоронців, повідомляє пресслужба ГУ НП в Тернопільській області.

– Працівники поліції направили даного чоловіка в один з медичних закладів, призначених для таких громадян, які не мають де пройти самоізоляцію після повернення на територію України, – каже заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак.

Правоохоронці нагадують, що самоізоляція повинна тривати 14 днів з моменту перетину кордону. Дотримання правил умов карантину перевіряють щодня працівники поліції.

При виявленні порушень правил самоізоляції, каже Іван Рибчак, на даних громадян складаються протоколи про адміністративне правопорушення згідно статті 44-3 КУпАП – Порушення правил карантину людей. Штраф за недотримання карантинного режиму від 17 до 34 тисяч гривень.

Схожі пости

Мама незаконно вивезла дитину до Італії. Батько звернувся до суду і виграв

Євгенія Цебрій

З’явились рахунки, на які можна перерахувати кошти для боротьби з коронавірусом

У 12-ти районах Тернопільської області захворюваність на грип вище середнього рівня