10.07.2020
Новини

У Тернополі почали знімати соціальні ролики “Прості речі рятують життя”

Тернопільська кінокомісія започаткувала серію пізнавально-інформаційних відеороликів #stopcovid19. «Прості речі рятують життя». 4 квітня презентувала перший. Виготовлено його на замовлення тернопільських підприємців.

 – Цей відеоролик – ще один приклад того, як фахівці з візуального мистецтва та кінематографісти – оператори, режисери, сценаристи, актори, –  соціально-відповідальний бізнес можуть об’єднатись і долучитись до спільної протидії COVID-19, – наголошуєголова Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра.

У ролику знімалися актори Тернопільського обласного драмтеатру ім. Т.Шевченка Дмитро Чоповський, Олена Складан-Демчук, Ірина Складан, Богдан Демчук, режисер – Макс Мельник.

Кінокомісія закликає всіх активних, талановитих і небайдужих  доєднатись до створення соціальних, пізнавально-інформаційних відеороликів #stopcovid19. Доєднатись ідеями, сценаріями, коштами, або ж просто поширенням інформації про серію та перший відеоролик із хештегами #stopcovid19 та #Простіречі .

Ваш коментар

Схожі пости

На Тернопільщині посадовці райдержадміністрацій купували газ для закладів освіти за завищеними цінами. Збитки – 2,5 мільйона

Аграрій Петро Гадз склав повноваження депутата обласної ради

Поминальні дні перенесуть на Зелені свята: тернополян просять не йти на кладовища на Великдень

Ірина Небесна