05.07.2020
Новини Оперативно

У Тернополі вже облаштовують контрольно – пропускні пункти

На в’їздах та виїздах з Тернополя облаштовують десять контрольно – пропускних пунктів, а у самому місті за дотриманням порядку слідкуватимуть піші патрулі.

Про це повідомляє прес-служба міськради. За її інформацією, на час карантину при в’їзді до Тернополя установлено особливий режим в’їзду громадян і транспортних засобів, в разі необхідності буде проводитися санітарний огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів.

Час роботи КПП лише в денну пору доби з 08.00-20.00 год, в нічний час будуть здійснювати профілактичні і протиепідемічні заходи автопатрулі.

Працівники на КПП мають право:

  • Запропонувати водію (та пасажирам) пройти температурний скринінг дистанційним інфрачервоним термометром та з’ясувати історію подорожей та причин конкретної поїздки.
  • При виявлені особи з підвищеною температурою тіла з числа іногородніх (мешканців інших регіонів) зателефонувати на телефони «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ COVID19 МОЗ України» за одним із номерів телефонів «гарячої лінії», а також рекомендувати здійснити самоізоляцію із повідомленням місця її проведення.
  • При виявленні особи із підвищеною температурою тіла, в межах 37,1—38,0°C з числа мешканців Тернопільської міської територіальної громади (ТМТГ), рекомендувати звернутися до сімейного лікаря з врученням форми «Ознайомлення про необхідність самоізоляції» з наступною відміткою в «Журналі обліку осіб, що здійснюють проїзд через КПП №_, які підлягають самоізоляції» (з метою подальшого обліку інформації до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (ЦПМСД) та зателефонувати на «гарячу лінію» 098 4415981, кнопка 3.
  • При виявленні підвищеної температури тіла більше 38°C запропонувати водієві (та пасажирам) залишитися на місці до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.

Також у повідомленні міськрада закликає тернополян поставитися з розумінням до даних вимог та дотримуватися умов тимчасового карантину. Окрім того, повідомляє, що  у Тернополі на вихідні та святкові дні буде забезпечена робота мобільних та піших спільних патрулів з числа працівників поліції, ДСНС, муніципальної інспекції в місцях відпочинку (Дальній пляж, Циганка, сквери, парки тощо)

Ваш коментар

Схожі пости

На Зборівщині голова виборчої комісії не виплатив зарплату членам комісії

Наталя Павлусик

На Тернопільщині за вихідні двоє людей загинуло у аваріях, а четверо – травмувались

З’явився перелік дворів у Тернополі, які відремонтують у 2020-2021 роках