21.09.2020
Новини

По 17 тисяч гривень штрафу доведеться сплатити двом мешканцям Тернополя за порушення правил карантину

До відповідальності притягнули приватного підприємця та працівницю перукарні.
21 березня під час проведення відпрацювання щодо умов дотримання обмежувальних заходів дільничні офіцери Тернопільського відділу поліції  виявили факт порушення в продуктовому магазині, розташованому на вулиці Живова. Там торгували нефасованими овочами та фруктами.
Поліцейські склали на підприємця, 27-річного жителя Тернополя, протокол про адміністративне правопорушення за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.
Ще одне порушення дільничні зафіксували в перукарському салоні. Попри карантин, заклад працював. На працівницю поліцейські склали адмінпротокол. Про це повідомив офіційний сайт Національної поліції Тернопільської області 
Зібрані матеріали дільничні скерували на розгляд суду, який визнав підприємця та працівницю перукарні винними у скоєнні адміністративного правопорушення та зобов’язав їх сплатити штраф в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Загалом від початку карантину тернопільські поліцейські склали 25 адміністративних протоколів за порушення обмежувальних заходів. Найбільше порушень виявили в обласному центрі.
Правоохоронці продовжують проводити превентивну роботу та контролюють дотриманням вимог карантинних заходів в області. Основна увага спрямована на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з населенням, перевізниками, приватними підприємцями щодо важливості виконання тимчасових обмежень. Людей закликають відповідально ставитись до карантину та залишатися вдома.

 

Схожі пости

Тримання під вартою 60 діб або застава в розмірі 501 тися гривень – рішення апеляційного суду у справі Ярослава Перегінця (фото)

На Тернопільщині друга смерть від коронавірусу

Відзавтра без гарячої води майже на місяць залишаться жителі 30 вулиць