11.07.2020
Новини Оперативно

Як почуваються хворі на коронавірус, які перебувають у тернопільських лікарнях

В Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 28 березня на лікуванні перебуває троє пацієнтів з підтвердженим COVID-19, інформує Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

В інфекційному відділенні – одинадцятирічна дитина та її мама з Монастириського району, яких госпіталізували раніше. Стан хворих – відносно-задовільний.
Також в реанімаційному відділені лікарні проходить лікування дитина, якій 1,5 роки, з Кременецького району. У неї підтвердили COVID-19. Стан дитини – важкий-стабільний, підтверджена пневмонія. Ймовірне джерело інфікування – родич, який повернувся з Польщі.

Ще двоє дітей зараз в інфекційному відділенні міської дитячої лікарні – з підозрою на COVID-19. Їх стан – середньо-важкий. Пневмонії у дітей немає. Чекають на результати лабораторного дослідження.

Від початку епідемії коронавірусу в Україні підтверджено 2 випадки COVID-19 серед жителів Тернополя.
Двоє чоловіків з Тернополя – 55 і 62 роки, в яких підтвердили COVID-19, знаходяться на амбулаторному лікуванні. Медики обстежили людей, які контактували з ними. Станом на 10 годину 28 березня в Тернопільській міській лікарні №3 на ізоляції перебуває двоє контактних з хворими на COVID-19.
У Тернопільській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 28 березня перебуває троє хворих на COVID-19, ще троє – з підозрою.

Головне зображення ілюстративне

Ваш коментар

Схожі пости

Як будуть працювати у Тернополі під час карантину суд, поліція, прокуратура

“Це репресивні дії проти патріотів” – акція під стінами обласної прокуратури (фото, відео)

Наталя Павлусик

За минулу добу в області виявили ще майже пів сотні нових випадків COVID-19