31.05.2020
Новини Оперативно

У проблему зі зростанням цін на маски у аптеках втрутилася прокуратура

Прокуратура Тернопільської області скерувала лист до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо контролю за цінами на товари медичного призначення.

– Впродовж останнього часу у регіональних засобах масової інформації поширюються повідомлення про те, що у аптеках Тернопільщини постійно зростають ціни на медичні маски, і лише в кількох із них маски є в наявності, – повідомляє прес-служба прокуратури області. – Водночас, у зв’язку із впровадженням карантину на території України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, придбання засобів індивідуального захисту є необхідним для забезпечення здоров’я громадян.

Враховуючи наведене, прокуратура області скерувала лист до Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для вжиття заходів, в межах повноважень, визначених ст. 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», у тому числі щодо контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.

Нагадаємо, на ціни масок у аптеках скаржаться тернополяни. До того ж ціна геть не відповідає якості, – марлеві маски рвуться просто в руках, пошиті неякісно, тонкі, аж просвічуються.

Читайте також: Маска, яка рветься і просвічується – 22 грн. Хто контролює у Тернополі аптеки, які завищують ціни

Ваш коментар

Схожі пости

У шкільних їдальнях Тернопільщини продовжують виявляти фальсифіковану молочну продукцію

Минає 5 років, відколи Олег Сенцов за гратами. Як сьогодні почувається політв’язень

Файне зимове містечко працює. Які розваги пропонують у центрі Тернополя (відео)