31.03.2020
Новини Оперативно

Призупинені планові госпіталізації та операції. Як працюватиме під час карантину обласна дитяча лікарня

Рішення про роботу під час карантину прийняла Тернопільська обласна дитяча лікарня. У повідомленні медзакладу йдеться:

“Відповідно до наказу №80/12, від 16 березня 2020 року «Про посилення обмежувальних протиепідемічних заходів КНП «ТОДКЛ»ТОР з приводу захворювання COVID – 19», адміністрація лікарні прийняла рішення призупинити планову госпіталізацію хворих та планові оперативні втручання. Обмежити відвідування стаціонарних хворих, допускати відвідування лише після медичного огляду, збору епіданамнезу і дистанційної термометрії та при наявності засобів індивідуального захисту. Дозволити передавати передачі, організувати роботу поліклініки з мінімальною присутністю пацієнтів та забезпечити дотримання дистанції не менше 1 метру між пацієнтами в черзі. Дотримуватися посиленого дезінфекційного та протиепідемічного режиму в лікарні, проводити вологе прибирання з використанням засобів дезінфекції, провітрювати приміщення, забезпечити роботу працівників з використанням засобів індивідуального захисту.
Адміністрація Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні просить усіх дотримуватися даного рішення. Будьте здорові та бережіть своїх близьких!”

Ваш коментар

Схожі пости

Тернополянка викрала запчастин до сільгосптехніки на 20 тисяч і здала їх на металобрухт

Чоловіка, який агітував мороженими курми, виборці обрали депутатом Білецької ОТГ

Назарій Наджога

На Тернопільщині поліцейських звільнили з роботи за хабарництво, перебування на службі та водіння авто у нетверезому стані

Євгенія Цебрій