04.07.2020
Здоров’я Новини

У ВООЗ пояснили, як поводитись у різних ситуаціях через загрозу коронавірусу (інфографіка)

Бути уважними, мудрими, поінформованими та насторожі – у Всесвітній організації охорони здоров’я покроково розписали, як поводитись за різних обставин: якщо ви відчуваєте ознаки хвороби, якщо планували якийсь захід, якщо повернулись з-за кордону, де виявили COVID-19, і вагаєтесь, чи варто таки телефонувати до сімейного лікаря, бо почуваєтесь добре? (спойлер – варто!).

На ранок 16 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1, летальний випадок) області.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків. З початку року Центром громадського здоров’я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію.

Протягом дня 14 березня до Центру надійшло 12 повідомлень про підозру на COVID-19 (Черкаська 1, Волинська 1, Чернівецька 5, Рівненська 3, Київська 1, Тернопільська 1).

Нагадаємо, 16 березня 2020 року з 00 годин 00 хвилин до 00 годин 00 хвилин по 3 квітня (у ніч з 2 на 3 квітня) припиняється в’їзд на територію України для іноземців та осіб без громадянства.

Заборона на в’їзд може бути скасована чи продовжена в залежності від ситуації із поширенням коронавірусу в світі.

Головне зображення pixabay

Ваш коментар

Схожі пости

Біля санаторію “Медобори” встановили блокпости, люди прийшли на сесію облради. Що каже влада?

Євгенія Цебрій

Як працюватиме громадський транспорт Тернополя (графік спецрейсів)

На Тернопільщині підтвердили ще 42 нових випадки захворювання на COVID, 8 з них – у Тернополі